У селі Братанівка відбувся урочистий мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2021 15:36

Згадати тих, хто причетний до героїчної й трагічної дати, коли розпочалась Друга світова війна, тих, хто гідно виконував свій священний обов’язок та захищав рідну землю від ворога, зібралася сьогодні, 22 червня, громадськість села Братанівка.

Біля оновленого пам’ятника воїнам-односельцям, який реконструювали за ініціативи старости села Василя Лєсніка та небайдужих мешканців населеного пункту, відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів в пам'ять про героїв та визволителів. Вшанувати пам'ять жертв війни завітав і перший заступник міського голови Іван Гангал.

«Пам’ятаймо та шануймо подвиг простих людей, які непростою ціною завоювали для нас мир!» - зазначив Іван Володимирович та побажав присутнім міцного здоров’я, злагоди, миру та спокою.

Викарбувані імена нагадують нам про вічну пам'ять і вічну скорботу, своєрідний вівтар перемоги, на який покладено мрії, надії… та найдорожче – життя.