Команди закладів освіти Сокирянської громади – переможці та призери обласного етапу гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 23.06.2021 09:44

Днями підбито підсумки ІІ обласного етапу військово-патріотичної дитячо- юнацької гри  «Сокіл»(«Джура») та визначено переможців.

На території Вижницької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука, де і відбулись обласні змагання, 136 юнаків та дівчат Чернівецької області (старшої та середньої вікових груп) поборолись за першість. Окрім участі у різноманітних конкурсах, серед яких «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Розбирання і складання АК-74», «Спорядження магазину АК-74», «Метання гранати», «Саперна підготовка», «Підтягування на перекладині» та інші, учасники мали змогу й долучитись до майстер-класу від військових з надання домедичної допомоги.

За результатами обласного етапу Гри «Сокіл» («Джура») Сокирянщина в черговий раз має чим пишатися. Адже  у загальнокомандному заліку в середній групі перемогу виборов рій «Нова Січ» Білоусівського ліцею та їх керівник Павло Кузь. Допомогли підготувати переможців педагоги: Жанна Колєснікова, Оксана Дроган, Богдана Цуркан, Тетяна Якубовська.

Почесне ІІІ місце в обласному етапі змагань посів рій «Фортеця» Михалківського ліцею разом зі своїм керівником Василем Романюком.

Переможці отримали грамоти, кубки та заохочувальні призи.

Рій «Нова Січ» представлятиме Буковину на Всеукраїнських змаганнях.

Вітаємо! Так тримати! Вперед до нових перемог!