До уваги жителів Сокирянської територіальної громади! Пропонуємо програму заходів, які плануються в рамках відзначення Дня молоді

Дата: 23.06.2021 16:03

27 червня 2021 року

15.00 год. – змагання з баскетболу (баскетбольний майданчик стадіону ВФСТ «Колос» м.Сокиряни)

16.00 год. - гра в «Дартс» (стадіон ВФСТ «Колос» м.Сокиряни)

17.00 год. – чергова гра першості Сокирянської територіальної громади з футболу між командами міста Сокиряни та села Романківці (стадіон ВФСТ «Колос» м.Сокиряни)

20.00 год. – вечір відпочинку для жителів громади (м.Сокиряни, площа Героїв Небесної сотні)

Під час проведення спортивних заходів на території парку відпочинку міста Сокиряни буде здійснюватись виїзна торгівля.

Всіх бажаючих запрошуємо долучитись до участі у заходах. Бажаємо гарного відпочинку!