Представники органів місцевого самоврядування громади вакцинувались проти коронавірусу

Дата: 24.06.2021 10:27

Сьогодні, 24 червня, працівники органів місцевого самоврядування Сокирянщини отримали ін’єкцію проти COVID-19. Медики комунального некомерційного підприємства «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» щепили охочих вакциною Pfizer-BioNTech. Серед вакцинованих – керівники Сокирянської міської ради, старости населених пунктів громади та депутати.

Зазначимо, що особа вважається щепленою тільки після введення 2-ї дози вакцини. Тож через 28 днів відбудеться повторна вакцинація громадян, які отримали першу дозу.

Нагадаємо, що на базі КНП «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сокирянської міської ради сформовано кабінет щеплень та мобільну бригаду з вакцинації громадян. Всі медичні працівники пройшли відповідну підготовку щодо техніки проведення щеплення, правил утилізації використаного матеріалу та надання невідкладної допомоги у разі виникнення негативних наслідків після вакцинації.

Всього на території Сокирянської громади провакциновано 1056 осіб.