Учні Сокирянської гімназії - лауреати Всеукраїнського фестивалю-конкурсу«Світ Dreams»

Дата: 25.06.2021 09:16

Днями визначено переможців Всеукраїнського дистанційного фестивалю-конкурсу для дітей з обмеженими можливостями «Світ Dreams». Щорічно фестиваль-конкурс проводиться з метою створення мистецької платформи для реалізації та розвитку талантів дітей та молоді з функціональними та фізичними обмеженнями, сприяння їх самоствердженню та інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами.

Організатор «Світ Dreams» - громадська організація «Українська Мистецько-Культурна Асоціація».

Долучились до участі у фестивалі-конкурсі і учні Сокирянської гімназії та стали лауреатами І та ІІ ступеня.  «Світ Dreams» проходив у наступних номінаціях: інструментальний, вокальний, оригінальний, хореографічний жанри, декоративно-прикладне мистецтво, графіка, конкурс читців, акторське та театральне мистецтво.

Дипломом першого ступеня нагороджений Серебрянський Олександр - учень 6 класу Сокирянської гімназії. Керівник Олександра - асистент вчителя Ганна Володимирівна Сердюкова .

Отримала диплом лауреата другого ступеня Шородок Катерина-  учениця 9-Б класу Сокирянської гімназії. Керівник - практичний психолог Людмила Валентинівна Ладан.

Дипломант конкурсу - Калараш Іван, учень 2-А класу Сокирянської гімназії. Керівник - Ганна Володимирівна Сердюкова.

Тож вітаємо переможців та учасників і бажаємо подальших успіхів! Хай щастить!