ЦНАП Сокирянської міської ради розширює спектр послуг

Дата: 25.06.2021 11:30

Центр надання адміністративних послуг, що в місті Сокиряни, надаватиме жителям громади на 20 адміністративних послуг більше. Новий перелік затверджено  в ході восьмої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання.

Відтак, замість 115-ти  мешканці Сокирянщини отримуватимуть 135 адмінпослуг.

Зокрема, ЦНАП Сокирянської міської ради видаватиме довідки про:

- склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

-реєстрацію/останнє місце проживання спадкодавця (довідка для оформлення спадщини);

- відсутність реєстрації місця проживання малолітніх осіб у житловому приміщенні/будинку.

Також, через Центр надання адміністративних послуг у місті Сокиряни впроваджено нові послуги у сфері земельних відносин. А саме:

- надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність/в оренду;

- надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості);

- затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення;

- затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості);

- передача земельної ділянки у приватну власність;

- передача земельної ділянки в оренду, шляхом укладення договору оренди землі;

- продовження (поновлення) договору землі, шляхом укладення додаткової угоди;

- дострокове розірвання договору оренди землі;

- внесення змін в умови договору землі, шляхом укладення додаткової угоди;

- видача дубліката сертифіката /внесення відомостей про зміну власника у сертифікаті на право на земельну частку (пай);

- видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма 3-ДФ).

Ці послуги надаються відділом регулювання земельних відносин та екології, який розташований у приміщенні ЦНАП.

Окрім того, розширено перелік послуг, які стосуються питань місцевого значення. Зокрема, відділом муніципальної інспекції видається погодження на здійснення виїзної (виносної) торгівлі, заготівлі сільськогосподарської продукції, надання послуг у сфері відпочинку, розваг та ярмакових заходів на території Сокирянської міської територіальної громади.

Також здійснюється:

- взяття громадян на соціальний квартирний облік;

- взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов;

- внесення змін до облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов;

видача ордера на:

-житлове приміщення;

-житлову площу в гуртожитку;

-на службове житлове приміщення.