46 діток із Сокирянщини оздоровлюються у пансіонаті «Вербиченька»

Дата: 25.06.2021 14:53

Триває оздоровчий сезон для діток, які проживають на теренах Сокирянщини. Так, 24 червня до оздоровчого табору «Вербиченька», який розташований у селі Давидівка на Сторожеччині, направлено 46 учнів закладів загальної середньої освіти громади із числа дітей пільгових категорій. Зокрема, це дітки учасників операції об’єднаних сил; із багатодітних сімей; діти працівників соціальної сфери та агропромислового комплексу; талановиті та обдаровані, учасники спортивних змагань; дітки, які перебувають на диспансерному обліку.

Оздоровлення триватиме 21 день, з 24 червня по 14 липня.

Зазначимо, що у пансіонаті «Вербиченька» створено комфортні умови для оздоровлення і відпочинку дітей. Табір функціонує на території Чернівецької області вже 28 років.