Працівниками муніципальної інспекції надано роз’яснення щодо аспектів здійснення виїзної/виносної торгівлі
Днями працівники відділу муніципальної інспекції міської ради здійснили виїзди у села Михалкове, Вітрянка, Селище, Білоусівка, Грубна з метою надання роз’яснень серед населення щодо укладення договорів на здійснення виїзної/виносної торгівлі.
Адже, відповідно до Положення про організацію та проведення виїзної/виносної торгівлі, надання послуг у сфері відпочинку та розваг, ярмаркових заходів на території Сокирянської територіальної громади, затвердженого рішенням шостої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання від 22 квітня 2021 року, суб’єкти господарювання різних форм власності (фізична або юридична особа) повинні отримати погодження на здійснення своєї діяльності. Для цього потрібно звернутися до Центру надання адміністративних послуг, або відповідного старостинського округу з необхідними документами не пізніше ніж за день до здійснення торгівлі/заготівлі.
Підписання договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою та сплата розрахованої суми є підставою для провадження вищевказаної діяльності.
Спеціалісти відділу муніципальної інспекції міської ради і надалі проводитимуть роз’яснювальну роботу серед населення та здійснюватимуть виїзди до населених пунктів громади з метою врегулювання здійснення торгівлі/заготівлі товарів.