Випускниця Корманського навчально-виховного комплексу здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості

Дата: 29.06.2021 12:52

Підбито підсумки ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Вкотре Сокирянщина має ким пишатися. Адже у четвертому підсумковому етапі у номінації «Література» перемогу здобула випускниця Корманського навчально-виховного комплексу Антоніна Базелюк разом із керівником – вчителем української мови та літератури Аллою Миколаївною Мельник.

Однією із умов цьогорічного конкурсу, було висвітлення життєвого шляху відомих та маловідомих історичних постатей, політичних та громадських діячів рідного краю, які зробили значний особистий внесок у розвиток свого регіону, державного життя, культури, освіти, мистецтва, інших галузей діяльності українського народу.

Антоніна представила на розгляд журі оповідання «Він усіх ніжно любив», у якому висвітлила життєвий шлях відомого поета Сокирянщини Олексія Станіславовича Бондаря.

У зборі матеріалу переможниці допомогла дружина талановитого журналіста та публіциста – Раїса Василівна, яка розповіла про життєву позицію та велику любов до людей Олексія Станіславовича.

Щиро вітаємо творчу і талановиту Антоніну Базелюк та її керівника Аллу Мельник!  Бажаємо подальших успіхів та перемог! Хай натхнення не зникає!