Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем архітектури України

Дата: 01.07.2021 09:30

Своє професійне свято сьогодні, 1 липня, відзначають ті, від кого залежить загальна атмосфера та краса нашої громади – архітектори. Ваша плідна робота та максимальне натхнення – запорука сучасного, мистецького та цікавого вигляду Сокирянщини.

Наполеглива робота архітекторів отримала всесвітнє визнання у 1946 році, коли  представники професії підіймали з руїн міста та відтворювали пам’ятники архітектури після Другої світової війни.

Тож дорогі архітектори Сокирянщини, від імені Сокирянської міської ради, її виконавчого комітету та  від себе особисто вітаю вас зі святом! Здоров’я та добробуту вам і вашим рідним, а також активної та плідної праці, яка тільки підкреслюватиме неповторну красу Сокирянщини! Втілюйте найсміливіші фантазії, аби наша громада завжди вирізнялась своїм особливим стилем!