«Поєдинок» аматорського театру Будинку народної творчості та дозвілля міської ради зібрав своїх шанувальників

Дата: 01.07.2021 15:49

Сьогодні, 01 липня, колектив народного аматорського театру Будинку народної творчості та дозвілля Сокирянської міської ради зібрав прихильників театрального мистецтва, аби продемонструвати виставу Якова Сербіна «Поєдинок» - драму на одну дію. Серед гостей та запрошених - і Сокирянський міський голова Василь Козак.

Постановка аматорського театру видалась надзвичайно цікавою, а талановита та творча гра акторів змусила задуматись над тим, якими ми є насправді.

Тож вітаємо народний аматорський театр Будинку народної творчості та дозвілля Сокирянської міської ради та бажаємо ще ширшого кола глядачів, творчих успіхів вам та натхнення!