Відбулось засідання колегії відділу освіти Сокирянської міської ради

Дата: 01.07.2021 16:47

01 липня 2021 року за участю Сокирянського міського голови Василя Козака та секретаря міської ради Любові Степаненко відбулось засідання колегії відділу освіти. Обговорити низку питань керівники навчальних закладів громади зібрались у класній кімнаті під відкритим небом на базі Романковецького ліцею імені академіка
К.Ф. Поповича.

Варто зауважити, що класна кімната під відкритим небом – це безпечний інноваційний освітній простір для проведення уроків на свіжому повітрі, особливо актуальна та корисна у час поширення коронавірусної інфекції.

Отож, на розгляд колегії відділу освіти було винесено питання щодо організації інклюзивної форми навчання в закладах загальної середньої освіти громади; проаналізовано методичну роботу за 2020/2021 роки; обговорено стан злочинності й правопорушень серед учнівської молоді, напрями вдосконалення правовиховної роботи в закладах освіти на наступний навчальний рік та дотримання законодавства спрямованого на профілактику правопорушень та бездоглядності серед учнів. Йшлося й про стан виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді закладами освіти.

Окрім того, в ході засідання Сокирянський міський голова Василь Козак наголосив на якісній підготовці закладів освіти громади до нового навчального року.

З усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.