Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2021 09:06

Відповідальне і благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку, сьогодні лежить на плечах тих, хто працює у лавах Національної поліції.

Тож дозвольте привітати вас, шановні працівники поліції, із вашим

професійним святом.  Ваше життя пов’язане із ризикованою та важливою справою, але завдяки вашому вмінню долати труднощі, ви поступово і впевнено втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

Тож щиро бажаю, аби ваші зусилля та праця були винагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я стало непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів!

Зі святом вас!