Відбулось засідання оргкомітету міської ради щодо відзначення Дня міста Сокиряни

Дата: 05.07.2021 12:59

Сьогодні, 05 липня, під головуванням Сокирянського міського голови Василя Козака відбулось засідання організаційного комітету щодо відзначення 355-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто Сокиряни.

У роботі взяли участь секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського голови Іван Гангал, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, керівники профільних структурних підрозділів, комунальних підприємств та окремих установ міста.

Учасники зустрічі обговорили план проведення заходів та висловили свої пропозиції щодо відзначення Дня міста, яке заплановано на 12 липня.

Цьогоріч на жителів та гостей міста чекають урочистості, святковий концерт, спортивні змагання. Окрім цього, для маленьких містян на площі Героїв Небесної Сотні в місті Сокиряни буде розташоване «Дитяче містечко»: батути, пересувні атракціони, різноманітні майстер-класи. На дорослих чекають виступи місцевих виконавців та колективів, а також святкова ярмарка та виїзна торгівля і ще багато веселого та цікавого.

За підсумками засідання присутнім керівникам дано відповідні доручення.

Повний план заходів щодо відзначення 355-ї річниці з першої писемної згадки про місто Сокиряни буде висвітлено на офіційному веб-сайті міської ради, в соціальних мережах та засобах масової інформації громади.