Успіхи юних туристів - вихованців Центру творчості дітей та юнацтва у Всеукраїнських змаганнях

Дата: 06.07.2021 12:33

Днями підбито підсумки Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді. Участь у змаганнях взяли 47 звітів про походи, здійснені у 2019-2020 навчальному році учнівською та студентською молоддю України.

Високих результатів у змаганнях досягла туристська група вихованців Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради під керівництвом Миколи Гонци,  посівши почесне ІІ місце за спортивний похід другої категорії складності «пішохідний туризм», здійснений Українськими Карпатами.

Вітання переможцям та їх керівнику! Щиро бажаємо підкорення нових вершин та нових творчих здобутків!