Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем міста Сокиряни

Дата: 12.07.2021 09:08

Шановні жителі міста Сокиряни!

Цьогоріч ми відзначаємо ювілейну 355-ту річницю заснування Сокирян - міста, яке має свою історію: свої злети і кризові ситуації, свої досягнення і поразки. Але воно живе! Живе завдяки своїм мешканцям!

День міста – це ще одна нагода згадати за що ми цінуємо Сокирянщину і пишаємось нею. Нагода, аби вкотре засвідчити, що усі здобутки, досягнення, надбання, якими багата Сокирянська земля, складаються з щоденної праці, знань і талантів її жителів, які прославляють рідний край не тільки на теренах рідної держави, але й поза її межами.

У цей святковий день дякую всім, хто не байдужий до долі рідного міста, тим, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще. І представникам старшого покоління – мудрим наставникам, і молоді з її енергією, бажанням будувати та розвивати громаду.

Від імені Сокирянської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто вітаю усіх з Днем міста Сокиряни. Бажаю злагоди, добробуту і процвітання, здоров’я, довголіття, родинного тепла і щастя кожній родині! Хай щедра Сокирянська земля завжди буде під покровом своїх охоронців Святих апостолів Петра і Павла!

Зі святом!