Сокирянський міський голова Василь Козак взяв участь у форумі громад Дністровського каньйону «DNIESTER CANYON»
Форум відбувся 14 липня в селі Михальче, Городенківської територіальної громади, Івано-Франківської області. Організовано захід Городенківською міською радою у співпраці з програмою ULEAD з Європою. Під час зустрічі учасниками обговорено стратегічні напрямки розвитку Придністровських громад Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей. Особливу вагу приділено перспективі розвитку туризму.
Під час Форуму громади-учасниці підписали Договір про міжмуніципальне співробітництво в рамках реалізації спільного проекту з розвитку туризму «ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН». Він дасть можливість громадам спільно залучати кошти державного бюджету, міжнародну технічну допомогу, брати участь у проектах транскордонного співробітництва та проектах Європейського Союзу.
«DNIESTER CANYON» - потужний проект Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької областей, в рамках якого співпрацюватимуть 33 територіальні громади, територією яких протікає річка Дністер. Він дозволить розвивати економіку, відновлювати інфраструктуру, створювати нові робочі місця та покращувати рівень життя в Придністровських громадах.