Рада Європейського Союзу внесла Україну до «зеленого переліку» подорожей

Дата: 19.07.2021 13:01

Днями Рада Європейського Союзу включила Україну до рекомендованого переліку третіх держав, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необов’язкові поїздки до Європейського Союзу.

Це рішення рекомендує відновити повноцінну дію безвізу з Україною.

Однак, як йдеться на офіційному веб-сайті Міністерства закордонних справ України, «включення до «зеленого переліку» не означає автоматичної можливості в’їзду на територію всіх держав-членів ЄС. Рішення Ради ЄС носить рекомендаційний характер для держав-членів, які ухвалюють кінцеве рішення про включення третіх країн у національні «зелені переліки» з огляду на епідемічну ситуацію у своїй країні».

Більш детальну інформацію про можливості та умови подорожей, зокрема до держав-членів ЄС і учасниць Шенгенського простору можна знайти на спеціальній інтерактивній карті МЗС, яка оперативно оновлюється, перейшовши за посиланням: http://tripadvisor.mfa.gov.ua .