Представники Сокирянської громади вдало дебютували в спортивних змаганнях області

Дата: 19.07.2021 15:58

18 липня 2021 року міські, сільські, селищні голови територіальних громад, а також старости населених пунктів Чернівеччини позмагалися у різноманітних спортивних змаганнях області, які відбулись в селі Банилів, що на Вижниччині.

Організатором заходу виступило Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».

Долучились до участі у змаганнях і представники Сокирянщини. Перший заступник міського голови Іван Гангал та старости кількох населених пунктів громади вдало дебютували у всіх видах спорту та здобули призові місця.

Отож, І місце в змаганнях із настільного тенісу серед жінок посіла староста Корманського старостинського округу Олеся Базелюк.

Староста Василівського старостинського округу Раїса Шевчук зайняла ІІ-гу сходинку у грі з шашок класичних.

Серед шанувальників шахів – другим став староста Шебутинецького старостинського округу Віталій Чорний.

У змаганнях з гирьового спорту ІІ-ге місце здобув староста Гвіздівецького старостинського округу Олексій Видиш.

ІІ-ге загальнокомандне місце з настільного тенісу посіли старости Грубнянського та Корманського старостинських округів – Олександр Кутейніков та Олеся Базелюк.

А ІІІ-тє загальнокомандне місце в змаганнях з паркового волейболу зайняли  староста Вітрянського старостинського округу Михайло Зелінський, староста Селищанського старостинського округу Віталій Новоженя та староста Коболчинського старостинського округу Іван Яхневич на чолі із капітаном команди, першим заступником міського голови Іваном Гангалом.

Призерів нагороджено медалями та дипломами відповідних ступенів.

Честь громади відстояно! Вітаємо з перемогами!