Інформація про стан поширення COVID-19 на території Сокирянської територіальної громади

Дата: 22.07.2021 09:39

Станом на 22 липня 2021 року у стаціонарних відділеннях медустанови перебуває 9 осіб.  За останню добу госпіталізували 1 людину. Наразі, у 7-ми пацієнтів підтвердився діагноз «коронавірус», 2-є людей очікують ПЛР-тестування. 2-є хворих – у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 7 пацієнтів – мають проблеми з диханням та періодично використовують кисневі концентратори.

Як йдеться на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я, Україні варто готуватися до третьої хвилі пандемії коронавірусу. За офіційною інформацією по всьому світі поширюється штам «Дельта», який значно легше передається, ніж інші штами.   «Дельта» у 1,6 рази агресивніший, у 2,3 рази частіше призводить до госпіталізації, у 1,5 рази частіше – до реанімації.

Шановні жителі Сокирянщини, пам’ятайте, коронавірусну інфекцію повністю здолати ще не вдалося. Правила залишаються незмінними -  дотримання соціальної дистанції, носіння маски та регулярна дезінфекція. Нагадуємо, що записатися на вакцинацію може кожен житель громади у свого сімейного лікаря, в амбулаторії за місцем проживання.

Дбайте про себе та своїх близьких!