Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час жнив!

Дата: 22.07.2021 14:58

У час спекотної погоди найменша необережність у поводженні з вогнем поблизу хлібних масивів, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні, а також людська недбалість та безвідповідальність можуть стати причинами пожеж, відповідно – призвести до значних матеріальних втрат.

Щоб уникнути виникнення полум’я необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки.

У Дністровському РВ ГУ ДСНС України в Чернівецькій області застерігають, що техніка, яка задіяна на збиранні врожаю повинна бути оснащена первинними засобами пожежогасіння, а саме:

? комбайни і трактори — двома справними сертифікованими вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами-хлопавками;

? автомобілі — справним вуглекислотним або порошковим вогнегасником, однією штиковою лопатою.

Варто приділити увагу і належному технічному стану зернозбиральної техніки, наявності попереджувальних написів, а у нічний час — ефективному освітленню всіх технологічних агрегатів.

Фахівці Дністровського РВ Головного Управління ДСНС у Чернівецькій області наголошують на проведенні заходів пожежної безпеки на сільськогосподарських підприємствах.