Продовжуються роботи з облаштування центральної частини міста Сокиряни

Дата: 30.07.2021 15:16

Як уже повідомлялось раніше, для забезпечення більш зручного і комфортного доступу жителів громади до Центру надання адміністративних послуг, було розширено проїжджу частину вулиці Михайла Грушевського, замінено систему водопостачання, яка пролягала центром міста. Актуальним стало вирішення питання благоустрою території, яка пролягає в зоні розташування Центру надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради, оскільки щодня за отриманням різних адміністративних послуг сюди приїздить велика кількість людей. Відтак,  цю частину вулиці Грушевського планується реконструювати під зону відпочинку для містян та гостей центру громади.  Наразі тут розпочато відповідні роботи.

Окрім того, продовжуються заходи з облаштування приміщення центрального універмагу міста. Працюють фахівці підрядної організації і над облаштуванням власне проїжджої частини вулиці Грушевського. Сьогодні тут розпочинаються роботи із вкладання асфальтного покриття.

Як зауважує міський голова Василь Козак, враховуючи той факт, що в центрі міста Сокиряни розташовані основні об’єкти надання адміністративних послуг жителям громади, людей тут завжди буде багато. «Ми маємо створити такі умови, аби громадянам було комфортно, а центр громади при цьому мав сучасних європейський вигляд» - зазначає міський голова.