Інформація про стан поширення COVID-19 на території Сокирянської територіальної громади

Дата: 03.08.2021 10:53

Фахівці прогнозують нову хвилю епідемії коронавірусу. Пов’язана вона із поширенням нового штаму інфекції під назвою «Дельта».

У Чернівецькій області, за офіційною інформацією, показник госпіталізації хворих із COVID-19 знову почав зростати.

У стаціонарних відділеннях Сокирянської лікарні, станом на 03 серпня 2021 року, перебуває 8 осіб. За останню добу госпіталізували 1 людину, за вихідні до медзакладу потрапили 2 жителі громади. Наразі,  у 4-х пацієнтів підтвердився діагноз «коронавірус», 4 людей очікують ПЛР-тестування. 2-є хворих – у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 6 пацієнтів – мають проблеми з диханням та періодично використовують кисневі концентратори.

Як прогнозують фахівці Центру громадського здоров’я, Україні нової хвилі пандемії варто чекати вже восени.

Тож, шановні жителі Сокирянської громади, кожному з нас необхідно дотримуватись елементарних протиепідемічних вимог – носити маску у громадських місцях, дотримуватись дистанції та проводити регулярну дезінфекцію.

Пам’ятаймо, що від наших дій залежить ріст захворюваності в регіоні.

Як зазначають медики, важливу роль у боротьбі з коронавірусом займає вакцинація.

Бережіть своє здоровя!