Сокирянська лікарня надає 14 пакетів медичних послуг

Дата: 03.08.2021 15:58

Комунальне некомерційне підприємство «Сокирянська лікарня» - один із перших районних медзакладів Чернівецької області, який уклав угоду із  Національною службою здоров’я України щодо медичного обслуговування населення в рамках Програми медичних гарантій – 2021.

Відтак, Сокирянська лікарня, відповідно до отриманих документів, надає медичні послуги краянам в рамках 14 пакетів. Зокрема, це:

- стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2:

- медична допомога при гострому мозковому інсульті;

- стаціонарна паліативна допомога дорослим та дітям;

- ведення вагітності в амбулаторних умовах;

- хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах;

- медична допомога при пологах;

- мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям;

- стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій;

- медична допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах ( профілактика, діагностика, спостережененя, лікування та медична реабілітація);

- езофагогастродуоденоскопія;

- колоноскопія;

- цистоскопія;

- лікування пацієнтів методом екстракорпорального гемодіалізу в амбулаторних умовах;

- гістероскопія.

Послуги, які надаються в рамках вищевказаних пакетів, компенсуються Національною службою здоров’я  України.

Аби отримати безкоштовний доступ до них, пацієнт має мати направлення від свого сімейного лікаря, з яким необхідно укласти декларацію.

Якщо ж хворий, який потребує невідкладної допомоги, прийде без направлення, за власним бажанням, медичний заклад має право надати платну послугу згідно з тарифом.

Платними будуть і послуги, які не входять до 14 пакетів, які компенсує НСЗУ, а також надання допомоги та всякого роду обстежень для іноземних громадян.

Із тарифами платних медичних послуг, які надає комунальне некомерційне підприємство «Сокирянська лікарня» можна ознайомитись  у розділі бічного меню «Комунальні підприємства», або ж, перейшовши за посиланням: https://sokyryanska-gromada.gov.ua/news/1627995386/