У Кормані небайдужі жителі зібралися на вже традиційну толоку

Дата: 05.08.2021 11:19

04 серпня 2021 року активісти та небайдужі жителі села Кормань, на чолі зі старостою округу Олесею Базелюк, зібралися на традиційну толоку. Цього разу – впорядковували прибережну смугу річки Дністер у своєму населеному пункті.

Відтак,  близько чотирьох кілометрів берега річки очищено від всілякого непотребу. За допомогою техніки, яку організували самі жителі, прибережна смуга звільнилась від двох тракторних причепів сміття, тож тепер вона приноситиме естетичну насолоду всім відвідувачам.

Як зазначила староста села Олеся Базелюк, робота по впорядкуванню населеного пункту здійснюватиметься й надалі та висловила надію, що до подібних заходів долучиться більша кількість свідомих громадян.

Шановні жителі громади, пам’ятаймо, чисто там – де не смітять! Не лінуймось виконувати елементарні речі!