10 серпня відбудеться десята сесія Сокирянської міської ради VІІІ скликання

Дата: 09.08.2021 09:12

10 серпня 2021 року відбудеться позачергова десята  сесія Сокирянської міської ради VІІІ скликання. Відповідне розпорядження 3 серпня підписав Сокирянський міський голова Василь Козак. Засідання буде проведено об 11:00 годині у залі засідань Сокирянської міської ради, що за адресою: м.Сокиряни, вул.Шевченка, 3 (другий поверх).

На розгляд депутатів будуть винесені питання про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік, про передачу майна з балансу Новодністровської міської ради у комунальну власність та на баланс Сокирянської міської ради, про затвердження складу Молодіжної ради при Сокирянській міській раді, звернення громадян зі сфери земельних відносин та інші.

На десяту  сесію Сокирянської міської ради запрошено керівників структурних підрозділів міської ради (за окремим списком), старост та представників засобів масової інформації.

Спільне засідання постійних комісій відбудеться 10 серпня 2021 року о 10:00 год.