Визнано повноваження депутата Сокирянської міської ради VІІІ скликання Світлани Швець

Дата: 10.08.2021 16:44

Сьогодні, в ході роботи 10 сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання, депутати ради визнали повноваження депутата Сокирянської міської ради Світлани Іванівни Швець.

Як уже повідомлялось раніше, на попередній, дев'ятій сесії ради,  депутати підтримали дострокове припинення повноважень депутата від політичної партії «Пропозиція» Олександра Купчика – за його письмовим зверненням. Відтак, за постановою Сокирянської міської територіальної виборчої комісії, депутатом було зареєстровано наступного у єдиному виборчому списку кандидата в депутати Сокирянської міської ради.

Секретар Сокирянської міської територіальної виборчої комісії Тетяна Соколик вручила Світлані Швець нагрудний знак та посвідчення депутата Сокирянської міської ради.

Світлана Іванівна – жителька міста Сокиряни.  Працює вчителем у Сокирянській гімназії. Громадянка України. Має вищу освіту.