Небайдужі мешканці Сокирянської громади здійснили прибирання центрального парку адміністративного центру

Дата: 12.08.2021 15:00

У місті Сокиряни розпочалась активна підготовка до відзначення головного державного свята – 30-ї річниці Дня Незалежності України. Тож за ініціативою Сокирянської міської ради, сьогодні, 12 серпня, відбулась акція з прибирання та благоустрою території центрального парку міста. Долучились до благородної справи трудові колективи, медперсонал Сокирянської лікарні, небайдужі мешканці адміністративного центру та учасники бойових дій на Сході України, які відгукнулись допомогти впорядкувати місцевість загальноулюбленого парку.

Комунальне підприємство «Сокиряни-благоустрій» забезпечило вивіз сміття, також надав трактор для вивезення відходів і Територіальний центр соціального обслуговування.

Тож тепер центральний парк міста Сокиряни набув нового впорядкованого вигляду.

Дякуємо всім, хто відгукнувся. Разом ми можемо більше!