Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.08.2021 12:59

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сокирянській міській раді. Провела засідання заступник міського голови Оксана Бабій за участю секретаря міської ради Любові Степаненко та керуючої справами виконавчого комітету міської ради Ауріки Мойсеєнко.

На порядку денному розглянуто питання отримання спадщини в інтересах неповнолітньої дитини. Вирішували члени комісії також питання визначення місця проживання малолітніх дітей.

Про наявну ситуацію членів комісії поінформувала головний спеціаліст служби у справах дітей Сокирянської міської ради Олена Тимчук. До участі в обговоренні долучились староста населеного пункту громади, в якому проживають батьки дитини, а також директор закладу освіти.

Як зауважила заступник міського голови Оксана Бабій, при розгляді будь-якої спірної ситуації в першу чергу мають бути враховані та захищені інтереси дітей.

Відтак, членами комісії було прийнято відповідні рішення, які буде винесено на розгляд виконавчого комітету Сокирянської міської ради.