Жителі громади повинні отримувати медичні послуги якісно, вчасно та професійно

Дата: 20.08.2021 16:29

На цьому наголосив Сокирянський міський голова Василь Козак в ході робочої зустрічі з генеральним директором Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимиром Єлєнєвим.

В ході зустрічі було обговорено питання виділення приміщення для розміщення пункту базування бригад екстреної медичної допомоги в місті Сокиряни. Також, було оглянуто приміщення, визначено об'єм ремонтних робіт, які необхідно здійснити для створення належних умов для роботи медиків, обговорено питання під'єднання систем водо та енергопостачання.

Згідно попередньої домовленості, для розташування Центру екстреної медичної допомоги в місті Сокиряни планується виділити приміщення колишньої швидкої допомоги по вулиці Василя Стуса.

Як зауважує Сокирянський міський голова Василь Козак, міська рада готова виділити приміщення для розміщення Центру та сприяти в питаннях організації його належної роботи.