З нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України жителів Сокирянщини відзначено Почесними грамотами

Дата: 21.08.2021 17:13
Кількість переглядів: 296

За вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер життєдіяльності Сокирянщини, активну громадську позицію, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України жителів громади відзначено Почесними грамотами Чернівецької обласної ради, Дністровської районної ради, Дністровської районної державної адміністрації та Сокирянської міської ради.

Відтак, грамотами Чернівецької обласної ради нагороджено: Олександра Соломко – вчителя історії Михалківського ліцею, Наталію Харламову – приватного підприємця з міста Сокиряни, Костянтина Яремійчука – приватного підприємця з села Грубна, Віталія Козака – керівника фермерського господарства «Віталіс» село Сербичани, Марію Жмурко – ветерана освіти з села Гвіздівці, Галину Трач – приватного підприємця села Білоусівка, Миколу Кваснюка - учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії з села Братанівка, Василя Коваля - депутата Сокирянської міської ради, Івана Гуйвана – приватного підприємця з села Волошкове, Лілію Кефу – старосту Ломачинецького старостинського округу, Раїсу Шевчук – старосту Василівського старостинського округу, Віталія Новоженю – старосту Селищанського старостинського округу, Олександра Гандзюка – засновкита ТОВ «Будмонтажсервіс - 1».

З нагоди державного свята Почесні грамоти Дністровської районної ради вручено: Галині Дерен - майстру машинного набору КП «ТРО «Сокиряни», Інні Маланчук - провідному спеціалісту бюджетного відділу фінансового управління Сокирянської міської ради, Марії Дорофей – вчителю біології Білоусівського ліцею, Лідії Цуркан - заступнику директора з навчально-виховної роботи, Тетяні Олійник - діловоду Михалківського старостинського округу, Тетяні Присакар – лікарю-інфекціоністу інфекційного відділення КНП «Сокирянська лікарня», Лідії Мельник – голові первинної ветеранської організації.

Грамотами Дністровської районної державної адміністрації нагороджено: Олександра Гладкого - тимчасово виконуючого обов'язки начальника 2 відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Ганну Янчак - повара Білоусівського ліцею, Ольгу Гандрабуру – начальника Сокирянського науково-дослідного відділення НПП «Хотинський».

Почесними грамотами Сокирянської міської ради відзначено: Марію Балан – вчителя математики Корманського навчально-виховного комплексу; Тамару Барчук - громадського активіста с.Гвіздівці; Яна Боднаря - виконроба товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетично-дорожнє будівництво», Василя Гафінчука - бригадира ТОВ «Буковинський сад» село Сербичани, депутата Сокирянської районної ради ІV та VІ скликань; Анатолія Грищука - тракториста фермерського господарства «Коболчин Агро»; Івана Джумака - майстер-сержанта відділу прикордонної служби «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону; Володимира Злого - водія товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетично-дорожнє будівництво»; Андрія Інкіна - штаб-сержанта відділу прикордонної служби «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону; Сергія Крамаря - учасника операції Об’єднаних сил, яка проводиться на сході України, жителя села Волошкове; Інну Кремінську - вихователя Романковецького закладу дошкільної освіти «Чебурашка»; Катерину Лянгу - інспектора з питань соціального захисту Романковецького старостинського округу; Вячеслава Морозовського - керівника художнього Будинку культури села Грубна; Олександра Мотрюка - учасника операції Об’єднаних сил, яка проводиться на сході України, жителя села Білоусівка; Ірину Пастушок - заступника директора з навчально-виховної роботи Грубнянського навчально-виховного комплексу; Сергія Пастушка - учасника операції Об’єднаних сил, яка проводиться на сході України, жителя села Романківці; Дмитра Поліщука - слюсаря з ремонту гідротурбінного устаткування 6 розряду машинного цеху філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»; Віктора Равловського - ветерана сільськогосподарської галузі, жителя села Михалкове; Валентину Сандуляк - голову ветеранської організації села Гвіздівці, ветерана педагогічної галузі, громадського активіста; Галину Сливку - ветерана медичної галузі, жительку села Кормань; Альону Тарабузан - заступника директора з виховної роботи Романковецького ліцею імені академіка К.Ф.Поповича; Оксану Троян - завідуючу бібліотекою – філією села Селище; Валентина Химича - водолаза І-ІІ групи спеціалізації водолазних робіт водолазної групи гідротехнічного цеху філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»; Людмилу Цибулько - швачку відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сокирянської міської ради; Ольгу Бурченко - ветерана педагогічної галузі, депутата Сокирянської районної ради ІІІ скликання, жительку села Василівка; Марію Вознюк - директора Волошківського навчально-виховного комплексу, депутата Сокирянської районної ради ІІІ, IV, VI скликань; Людмилу Калим - завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом села Вітрянка; Івана Кушніра - громадського активіста села Коболчин; Валентину Лавренюк - ветерана служби в органах місцевого самоврядування, громадського активіста села Олексіївка; Марфу Лазаренко - ветерана сільськогосподарської галузі, довгожительку села Сербичани; Тетяну Мошак - вчителя початкових класів Ожівського навчально-виховного комплексу; Віру Олійник - ветерана сільськогосподарської галузі, довгожительку села Сербичани; Ларису Цуркан - сестру медичну амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Білоусівка; Надію Штефанець - вчителя початкових класів та мистецтва Селищанського навчально-виховного комплексу.

З нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України, за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток різних сфери життєдіяльності Сокирянщини, подяки Сокирянської міської ради вручено: Ніні Багрійчук - директору закладу дошкільної освіти «Барвінок» села Ломачинці; Василю Бурлаці - фізичній особі - підприємцю села Братанівка, депутату Сокирянської районної ради VІ, VІІ скликань; Людмилі Власовій - члену районної ради ветеранів, учасниці хору «Доля»; Юлії Гончар - фізичній особі - підприємцю села Романківці; Івану Гончару - директору комунальної установи «Музей гончарства села Коболчин», керівнику народного аматорського хору «Любисток»; Валентині Гуцу - оператору інформаційно-аналітичного відділу КНП «Сокирянська лікарня»; Віктору Демчакову - фізичній особі – підприємцю міста Сокиряни; Юрію Дзюбі - електромонтеру з обслуговування підстанції V групи кваліфікації оперативно-диспетчерської служби філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»; Арсену Дунаєвському - машиністу-трактористу КП «Сокиряни-благоустрій»; Євгенію Журавлю - електромонтеру охоронно-пожежної сигналізації 5 розряду цеху технологічної автоматики, захистів та зв'язку філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»; Ганні Злій - фізичній особі – підприємцю міста Сокиряни; Світлані Калабалик - депутату Сокирянської районної ради VІ та VІІ скликань, бібліотекарю І категорії бібліотеки – філії с.Кулішівка; Олександру Козлову - оператору каналізаційно-очисних споруд КП «Сокиряни-благоустрій»; Вероніці Олійник - головному бухгалтеру ТОВ «Букагроресурс»; Сергію Свинобою - слюсарю дільниці водопровідно-каналізаційного господарства КП «Сокиряни-благоустрій»; Івану Серебрянському - начальнику відділення рекрутингу та комплектування 2 відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки; Артуру Цимбалюку - водію автотранспортної дільниці філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»; Ірині Цурі - завідувачу фельдшерсько-акушерським пунктом села Кормань; Василю Янчаку - водію КП «Сокиряни – благоустрій»; Людмилі Багрій - акушеру амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Михалкове; Валерію Гандзію - фізичній особі – підприємцю села Романківці; Миколі Гуйвану - водію пожежного автомобіля комунальної організації «Дирекція з обслуговування майна Сокирянської міської ради»; Михайлу Денезі - фізичній особі – підприємцю села Романківці; Павлу Кузю - вчителю Білоусівського ліцею; Івану Куляку - активному учаснику художньої самодіяльності села Гвіздівці; Антону Лісневичу - керівнику художньому будинку культури села Михалкове; Віктору Мельнику - фізичній особі – підприємцю села Романківці; Анатолію Мойсеєнку - голові первинного мисливського колективу села Коболчин; Віталію Николайку - голові колективу рибалок – любителів села Коболчин; Антоніні Ротар - учасниці ансамблю «Гарні молодиці» села Коболчин; Івану Смуку - фізичній особі – підприємцю села Романківці; Івану Фрицаку - заступнику директора з адміністративно-господарської частини Вітрянського навчально – виховного комплексу; Сергію Хорошенюку - фізичній особі – підприємцю села Романківці; Олесі Чорноморець - заступнику директора з навчально-виховної роботи, учителю математики Кулішівського навчально-виховного комплексу.

Дякуємо за вашу щоденну клопітку працю задля розвитку рідного краю.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь