Відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 11:18

Сьогодні, 23 серпня, в місті Сокиряни, біля приміщення Сокирянської міської ради відбулось урочисте підняття Державного Прапора України - національного символу української держави, святого оберегу її народу. Учать в урочистій церемонії взяв міський голова Василь Козак.

«Шануйте нашу багатовікову історію, цінуйте наші державні символи, поважайте один одного. Любіть свій народ і свою землю, яка є найкращою в світі» - зазначив Василь Васильович звертаючись до учасників церемонії. Міський голова побажав жителям громади міцного здоров’я, добробуту та щастя, мирного неба, злагоди, достатку та гармонії кожній родині!

Участь в урочистій церемонії вшанування державного символу взяли секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського голови Іван Гангал, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ауріка Мойсеєнко, представники підприємств, установ та організацій громади, засобів засоби масової інформації, громадськість.

Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності. Сьогодні ми вшановуємо синьо-жовтий стяг – головну святиню нашої державності, уособлення нашого національного духу і непереможності. Нині прапор став символом незалежності, свободи і гідного майбутнього України. У ньому відображений наш великий народ, все світове українство. Державний прапор є символом наших досягнень і перемог, нашим національним оберегом.