Інформація про стан поширення Covіd-19 на території Сокирянської громади

Дата: 25.08.2021 11:00

За добу, що минула, до стаціонарних відділень КНП «Сокирянська лікарня» госпіталізовано двоє людей. Пацієнти скаржились на високу температуру та ускладнене дихання.

На даний час в лікарні перебуває 30 осіб, з яких у 22 хворих підтверджено діагноз «коронавірус», 8 очікують результатів ПЛР – тестування. Двоє пацієнтів перебувають в реанімації – на постійній кисневій дотації. 28 хворих мають проблеми з диханням і періодично користуються кисневими концентраторами.

Як зауважують медики, люди, з симптомами коронавірусної хвороби, госпіталізуються практично щоденно і їх кількість збільшується. Майже всі хворі мають ускладнене дихання, високу температуру та кашель.

Шановні жителі громади! Інфекція починає стрімко поширюватись. Медики закликають бути пильними, відповідально ставитись до власного здоров'я та не нехтувати елементарними санітарно-епідеміологічними правилами – використання масок, миття рук, використання антисептиків, дотримання соціальної дистанції.

При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

Дбайте про своє здоров'я та здоров'я оточуючих!