Інформація про стан поширення Covіd-19 на території Сокирянської громади

Дата: 28.08.2021 10:55

Станом на 28 серпня в стаціонарних відділеннях КНП «Сокирянська лікарня» перебуває 19 осіб з підтвердженим діагнозом «коронавірус». 11 осіб очікують результатів ПЛР-тестування. За минулу добу до медичної установи госпіталізовано 4 осіб з симптомами коронавірусної інфекції.

7 людей перебувають у важкому стані та потребують постійної кисневої дотації, з них 4 осіб – в реанімації. 23 пацієнтів мають утруднене дихання та періодично використовують кисневі концентратори.

Інфекція поширюється дуже швидко та має важкі симптоми. Громадяни, яких госпіталізують до медичних закладів,  мають ускладнене дихання, високу температуру та кашель.

Шановні жителі громади! Будьте пильними та відповідальними! Дотримуйтесь простих правил – носіть маски, витримуйте соціальну дистанцію, користуйтесь антисептиками, часто мийте руки.

Бережіть своє здоров'я та здоров'я оточуючих!