Заклади освіти Сокирянщини гостинно відкрили двері для школярів

Дата: 01.09.2021 16:36

Святкова та водночас хвилююча атмосфера переповнювала подвір'я навчальних закладів громади, адже освітянська родина святкувала День знань. Оновлені навчальні заклади гостинно відкривали свої двері для школярів. Нинішнього навчального року шкільні парти зайняли 4119 учнів, з них 368 – першачків.

Привітали зі святом осені та знань педагогів та учнів закладів освіти громади Сокирянський міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського голови Іван Гангал, заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко.

Міський голова Василь Козак відвідав заклад загальної середньої освіти села Ломачинці, Сокирянське вище професійне училище та Сокирянську гімназію. Василь Васильович побажав першокласникам успіхів на нелегких дорогах країни Знань, а випускникам - впевненості у дорослому та самостійному житті, натхнення та наснаги у досягненні мрій та поставлених цілей. Міський голова подякував вчителям за щоденну клопітку працю, за велике серце і любов до обраної справи, за віддану та наполегливу роботу задля нашого спільного майбутнього.

Дружню родину Гвіздовецького ліцею вітав зі святом перший заступник міського голови Іван Гангал. Колектив Романковецького ліцею вітала секретар міської ради Любов Степаненко. З найкращими побажаннями до учнів та педагогів закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни звернулась заступник міського голови Оксана Бабій. Колективи Білоусівського ліцею та закладу загальної середньої освіти села Коболчин вітала керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ауріка Мойсеєнко.