На Сокирянщині триває кампанія з вакцинації проти COVID-19

Дата: 02.09.2021 12:40

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги», від початку кампанії з вакцинації, підготовка до якої розпочалась в лютому 2021 року, установа централізовано отримала 4641 дозу вакцини. Зокрема, Astra Zeneka – 1220 доз, КОРОНАВАК - 1777, Pfizer-BioNTech - 1014 та Модерна - 630.

На даний час першу дозу вакцини Astra Zeneka отримали 698 осіб, другу – 522. Першу дозу вакцини КОРОНОВАК отримали 1029 громадян, другу – 748. Вакциною Pfizer-BioNTech перший раз щеплено 524 людини, другий раз – 490. Першу дозу вакцини Модерна отримали 450 громадян, другу – 180.

Медики зазначають, що кампанія з вакцинації населення триває. Наразі щеплення проводяться вакциною КОРОНАВАК, Pfizer-BioNTech та Astra Zeneka.

Жителі громади, які мають бажання отримати щеплення можуть звертатись до сімейного лікаря за місцем проживання або до КНП «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою м.Сокиряни, вул.О.Кобилянської, 43, кабінет, 47.