Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг

Дата: 06.09.2021 10:23

У святковий календар нашої держави нещодавно зробило свій впевнений крок нове професійне свято - День адміністратора центрів надання адміністративних послуг, яке щорічно відзначатиметься 6 вересня. Запроваджена 9 років тому реформа створення центрів надання адміністративних послуг показала наскільки зручними та потрібними для людей є такі інституції.

Жителі Сокирянщини  щодня звертаються до працівників Центру надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради  і отримують всі необхідні адміністративні послуги в одному місці, не витрачаючи часу на відвідання різних інстанцій. Безперечно велика відповідальність за якісне та компетентне надання адміністративних послуг лягає на адміністраторів Центрів.

Від імені Сокирянської міської ради та її виконавчого комітету вітаю  колектив Центру надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради з професійним святом. Бажаю не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися!

Добра вам, злагоди, щастя, міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання!