Сьогодні, 06 вересня, своє професійне свято відзначають фахівці Центру надання адміністративних послуг
Запроваджена 9 років тому реформа створення центрів надання адміністративних послуг показала наскільки зручними та потрібними для людей є такі інституції. Жителі Сокирянщини щодня звертаються до Центру надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради і отримують всі необхідні адміністративні послуги в одному місці, не витрачаючи часу на відвідання різних інстанцій. Безперечно, велика відповідальність за якісне та компетентне надання послуг лягає саме на адміністраторів Центру.
Відтак, сьогодні з професійним святом фахівців ЦНАП привітали міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету міської рад Ауріка Мойсеєнко.
«Наше основне завдання – робота на благо та в інтересах людей» - зазначив міський голова Василь Козак звертаючись до працівників Центру. «Від нашої спільної, злагодженої роботи та професійного і відповідального підходу кожного з вас залежить якість надання адміністративних послуг та рівень довіри населення» - додав Василь Васильович. Міський голова побажав фахівцям постійно вдосконалюватись, відповідати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися!
Сучасне обладнання та нові меблі, досвідчені фахівці та створені для комфортного надання адміністративних послуг умови – так сьогодні виглядає Центр надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради. Його осучаснення розпочалось в рамках реалізації міжнародної програми «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами.
Центр надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради має громадську приймальню, основний офіс, офіси для оформлення і видачі документів та паспортів, кімнати для самообслуговування відвідувачів, дитячу ігрову кімнату. Отримувати послуги, не відчуваючи незручностей, тут можуть всі без виключення категорії громадян - і матусі з маленькими дітками, і громадяни з обмеженими фізичними можливостями, і люди похилого віку, адже приміщення обладнане з урахування їх потреб.
Зрозумілі процедури, ввічливе ставлення персоналу, стислі та чітко визначені строки, комфортні умови для відвідувачів, максимальна результативність – такими є основні принципи роботи Центру надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради. Наразі, громадяни можуть отримати тут 115 видів адміністративних послуг. Колектив установи складає 11 професійних фахівців.