Підполковник Збройних сил України Олександр Гладкий очолив Дністровський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Дата: 13.09.2021 12:53

Представлення Олександра Гладкого відбулось сьогодні, 13 вересня, в залі засідань Дністровської районної ради, за участю голови Дністровської районної ради Олександра Янчака, начальника Дністровського районного відділу поліції головного управління національної поліції в Чернівецькій області Романа Бандуряка, начальника 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Чернівецькій області Сергія Тодорюка, керівників підприємств, установ та організацій, голів територіальних громад Дністровського району. Представив керівника районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки заступник Чернівецького військового комісара Валерій Антаначук.

Олександр Васильович Гладкий народився в 1979 році в місті Сокиряни Чернівецької області. Понад 19 років свого життя присвятив службі в лавах Збройних сил України. Олександр Гладкий – учасник антитерористичної операції на Сході України. У 2016 році Указом Президента України за сумлінне виконання службових обов’язків, особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.