До уваги жителів міста Сокиряни! 17 вересня відбудеться акція з прибирання території центрального парку міста Сокиряни

Дата: 14.09.2021 18:00

17 вересня о 14.00 годині на території центрального парку міста Сокиряни відбудеться соціально-екологічна акція приурочена Всесвітньому дню прибирання. Головна мета акції полягає в об’єднанні зусиль заради порятунку довкілля від сміття.

Запрошуємо небайдужих жителів центру громади, представників органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій долучитись до важливої справи.

Для оперативної організації робочого процесу рекомендуємо залучити власний господарський інвентар – мотокоси, граблі та покривала для збирання сухої трави і листя.

Сподіваємось на активність мешканців міста Сокиряни! Краса та процвітання нашого міста – у наших руках!