У Центрі творчості дітей та юнацтва міської ради урочисто розпочався новий навчальний рік

Дата: 15.09.2021 17:07

Центр творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради вже вкотре зібрав на своєму подвір’ї справжніх поціновувачів мистецтва та любителів краси. Адже сьогодні, 15 вересня, позашкільний навчальний заклад  урочисто відкрив початок нового 2021-2022 навчального року.

На свято під відкритим небом під назвою «Тобі єдина, Україно, натхнення, творчість і любов!» зібралися вихованці, керівники гуртків, батьки. Серед запрошених – Сокирянський міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, начальник відділу освіти Галина Рябко, голова профспілки працівників освіти Сокирянщини Анатолій Полонко.

Традиційно святкова лінійка розпочалась із привітання усіх присутніх директором ЦТДЮ Наталією Кулій. Наталія Михайлівна побажала вихованцям цікавого, творчого, пізнавального та багатого на досягнення навчального року.

«Ми й надалі працюватимемо над тим, аби вдосконалювати матеріально-технічну базу закладів освіти, зокрема і позашкільних. Відрадно, що наші дітки такі талановиті та креативні, підтвердженням чого є неодноразові перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах» - зазначив міський голова Василь Козак та вручив центру творчості дітей та юнацтва в особі директора закладу позашкільної освіти подарунок – ноутбук.

Концертні номери, творчі локації, майстер-класи, фотовиставка та туристичний квест – все це сьогодні мали змогу споглядати гості святкового дійства.

Тож хай щастить у новому навчальному році, успіхів та нових перемог вам, дорогі вихованці та керівники.