Інформація про стан поширення Covіd-19 на території Сокирянської громади

Дата: 16.09.2021 08:51

Станом на 16 вересня 2021 року в стаціонарних відділеннях КНП «Сокирянська лікарня» перебуває 30 пацієнтів з ознаками вірусної інфекції. З них, у 25 осіб підтверджено діагноз «коронавірус», 5 очікують результатів ПЛР-тестування. За минулу добу до медичної установи госпіталізовано 3 людей з симптомами коронавірусної хвороби.

За минулі дві доби четверо людей померло. Щирі співчуття рідним та близьким. За даними медиків, громадяни мали складні супутні захворювання, а також вік понад 60 років.

7 хворих перебувають у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 23 пацієнти мають проблеми з диханням і періодично використовують кисневі концентратори. 5 людей – в реанімації.

Фахівці зауважують, що хворі, яких госпіталізують до стаціонарних відділень, перебувають у важкому стані, мають високу температуру тіла та ускладнене дихання. Всі пацієнти потребують кисневої дотації.

На амбулаторному лікуванні з діагнозом Covіd-19 перебуває 18 хворих, з них троє дітей. Всі пацієнти мають легкий перебіг хвороби й лікуються вдома – під наглядом сімейних лікарів.