Шановні споживачі природного газу Сокирянщини!

Дата: 16.09.2021 09:54

Доводимо до вашого відома, що ТОВ «Чернівцігаз Збут» надає своїм користувачам додаткову можливість підключитися до тарифу «Твій газ рівномірний платіж».

Термін підключення до цього тарифу продовжено до 30 вересня 2021 року.

У рамках цієї пропозиції побутові споживачі сплачуватимуть однакові суми щомісяця, незалежно від обсягів споживання природного газу.

Ціна блакитного палива для побутових клієнтів ТОВ «Чернівцігаз Збут» у вересні залишається незмінною і становитиме 7,99 грн. за кубометр.

Розрахувати свій орієнтовний щомісячний платіж у рамках тарифу «Твій газ рівномірний платіж» можна на спеціальному сайті rivnomirnyi.gaszbut.com.ua

Рівномірний платіж дозволяє розподілити навантаження на сімейний бюджет протягом року, щоб уникнути великих сум у платіжках під час найхолодніших місяців.