Відбулась чергова одинадцята сесія міської ради

Дата: 16.09.2021 13:57

Більше сорока питань порядку денного розглянули депутати в ході чергової одинадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання, яка відбулась 16 вересня 2021 року під головуванням міського голови Василя Козака. Участь в роботі взяли секретар міської ради Любов Степаненко, заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, старости населених пунктів громади, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради за окремим списком.

Традиційно розпочалось сесійне засідання із нагороджень. Сокирянський міський голова Василь Козак урочисто привітав із новою посадою начальника Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковника Олександра Гладкого та нагородив відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «За заслуги перед Буковиною» директора Дитячо-юнацької спортивної школи Сокирянської міської ради Федора Блинду.

Почесними грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджено позаштатного кореспондента газети «Дністрові зорі», радника міського голови Катерину Тищенко - за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору краю, а також фізичну особу-підприємця міста Сокиряни Олександра Пуйка – за вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі торгівлі, сумлінну працю та з нагоди Дня працівників торгівлі.

Почесними грамотами Сокирянської міської ради також нагороджено головного спеціаліста фінансово-економічного відділу фінансового управління міської ради Валентину Дімітрієву, заслуженого працівника сільського господарства України, депутата міської ради, директора фермерського господарства «Світоч-2006» Марію Войняк, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Олександра Скрипника, директора закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни Олексія Козловського, інспектора-землевпорядника Ломачинецького старостинського округу Анастасію Немченко, прибиральницю комунальної організації «Дирекція з обслуговування майна Сокирянської міської ради» Тамару Мартинюк.

На сесійне засідання з’явилось 23 депутати із 26. Сокирянський міський голова Василь Козак наголосив на необхідності сумлінного виконання депутатами взятих на себе перед виборцями зобов’язань.

Серед перших розглянутих питань – звільнення з посади старости Селищанського старостинського округу Віталія Новожені за його письмовою заявою.

В ході одинадцятої сесії міської ради розглянуто і ряд організаційних питань зі сфери освіти, а також тих, які стосувались об’єктів комунальної власності та сфери земельних відносин.

Розглянуто депутатами і внесення змін до міського бюджету, створення комунального підприємства «Комунальник», присвоєння рангів старостам міської ради та інші.