Працівники лісової галузі Сокирянщини урочисто відзначили професійне свято

Дата: 16.09.2021 16:59

19 вересня працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості відзначатимуть своє професійне свято. Тож з нагоди Дня працівника лісу на території освітньо-мистецького центру міста Сокиряни сьогодні, 16 вересня, відбулись урочистості для представників галузі.

Привітати лісівників Сокирянщини та вручити їм нагороди завітали голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, Сокирянський міський голова Василь Козак, начальник відділу «Лісового господарства та мисливства» Чернівецького обласного управління «Лісового та мисливського господарства» Володимир Пилипюк, директор державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» Олександр Чебан.

«Ліс – безцінний дар. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства Сокирянщини, тож напередодні відзначення Дня працівника лісу, хочу подякувати вам, шановні працівники державного підприємства «Сокирянське лісове господарство», за вашу щоденну клопітку, сумлінну працю та високий професіоналізм» - звернувся до винуватців свята міський голова Василь Козак.

«Вірю в те, що в професійній єдності і готовності виконувати найскладніші завдання ви зможете значно підвищити ефективність роботи лісогосподарської галузі і надалі збагачуватимете лісовою красою Дністровський район» - висловив сподівання голова Дністровської районної ради Олександр Янчак.

Кращим працівникам державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» вручено Почесні грамоти та Подяки Чернівецької обласної ради та обласної адміністрації, Дністровської районної та Сокирянської міської рад, Подяки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Почесні Грамоти та Подяки Державного агентства лісових ресурсів України, Грамоти Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та Грамоти ДП «Сокирянське лісове господарство».

Щирі дитячі пісні, гімнастичні композиції, запальні танці, виступ учнів шкільного лісництва Романковецького ліцею ім. К.Ф. Поповича та музичні композиції у виконанні народного аматорського оркестру народних інструментів БНТД Сокирянської міської ради подарували присутнім святковий настрій.

Тож вітаємо лісівників Сокирянщини та бажаємо нових вагомих трудових успіхів та досягнень!