У місті Сокиряни відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника

Дата: 17.09.2021 10:59

17 вересня вже тринадцять років поспіль працівники Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС у Чернівецькій області відзначають своє професійне свято – День рятівника.

Тож сьогодні до восьмої Державної пожежно-рятувальної частини міста Сокиряни привітати рятувальників прибули голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, Сокирянський міський голова Василь Козак, начальник районного управління поліції Роман Бандуряк, керівник районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області Сергій Селезньов.

Зі щирими словами вітань до винуватців свята звернувся міський голова Василь Козак. Василь Васильович подякував рятувальникам та ветеранам пожежно-рятувальної служби за мужність та відданість обраній справі та пообіцяв всебічну підтримку і сприяння у вирішенні їхніх проблем.

«Бажаю всім вам міцного здоров’я, щоб з усією відповідальністю виконувати роботу, якій ви присвятили своє життя» - побажав голова Дністровської районної ради Олександр Янчак.

Невід’ємною частиною урочистостей стало нагородження грамотами кращих рятувальників громади. Зокрема, Почесною грамотою Сокирянської міської ради нагороджено начальника 8 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Чернівецькій області, лейтенанта служби цивільного захисту Тараса Чупа; а також командира відділення караулу, старшого сержанта служби цивільного захисту Назара Шамбру.

З нагоди професійного свята Почесними грамотами Дністровської районної ради нагороджено Назарія Василишена – лейтенанта служби цивільного захисту, начальника караулу 8  державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Чернівецькій області; сержанта служби цивільного захисту командира відділення пожежно-рятувальної частини – Ростислава Дідика, а також бухгалтера Ольгу Досяк.

Тож вітаємо рявальників Сокирянщини із професійним святом, бажаємо сил, впевненості, сміливості, рішучості та завзятості у вирішенні поставлених завдань!