Для дитини, позбавленої батьківського піклування за кошти державної субвенції придбають житло
Турбота про дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування є однією із пріоритетних у Сокирянській територіальній громаді. Вже вдруге Сокирянщина отримала кошти з державного бюджету для компенсації придбаного житла дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку Сокирянської міської ради.
Цьогоріч за рахунок грошової компенсації з державного бюджету буде придбано житло ще для однієї дитини позбавленої батьківського піклування, яка перебуває першою на квартирному обліку серед дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа віком від 16 до 23 років.
Кошти субвенції з державного бюджету на придбання житла складають 402 тисячі 845 грн. Наразі здійснюється підбір оселі та відповідні процедури оформлення документації.