Обговорено аспекти благоустрою території громади

Дата: 21.09.2021 17:00

Про забезпечення належного санітарного стану та благоустрою території громади йшлося в ході робочої наради, яка відбулась 21 вересня 2021 року в Сокирянській міській раді під головування першого заступника міського голови Івана Гангала, за участю секретаря міської ради Любові Степаненко, керуючої справами виконавчого комітету міської ради Ауріки Мойсеєнко, директора КП «Сокиряни-благоустрій» Ігоря Маковея, керівників профільних структурних підрозділів міськради.

В ході зустрічі обговорено коригування Правил благоустрою у відповідності до рекомендацій, наданих регуляторною службою. Зокрема, приділено увагу питанню організації обслуговування прибудинкових територій суб’єктами підприємницької діяльності та громадянами відповідно до Правил благоустрою.

Як зазначив начальник відділу муніципальної інспекції Іван Варчук, у перспективі - заплановано облаштування ліній для переробки твердих побутових відходів.

Йшлося й про співпрацю із комунальним підприємством «Сокиряни-благоустрій» щодо вивезення сміття і з населених пунктів громади, а також про розміщення нових сміттєвих баків та закріплення їх за відповідними територіями.

Наголошено  на обов’язковості укладання договорів з населенням на вивіз відходів.