З 23 вересня у 13 закладах освіти громади навчальний процес буде призупинено у зв'язку із недостатнім рівнем вакцинації працівників

Дата: 23.09.2021 11:39

Як уже повідомлялось раніше, сьогодні, 23 вересня, на території України введено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, який передбачає заборону відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів освіти, в яких не менш як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Постановою Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) визначено, що забороняється відвідування всіх закладів освіти, без розмежування на позашкілля, дошкільну чи початкову освіту.

Відтак, на підставі зазначеної постанови, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid-19, відділом освіти Сокирянської міської ради видано наказ про призупинення освітнього процесу у закладах освіти Сокирянської громади, де рівень вакцинації працівників сягає нижче 80%. Згідно зі статистичними даними, з 39 навчальних закладів громади у 13 освітніх установах вакциновано менше ніж 80% працівників.

Зокрема, освітній процес призупинено у:

- Ломачинецькій гімназії;

- Василівському ліцеї;

- Новоолексіївській початковій школі;

- Братанівському навчально-виховному комплексі;

- Корманському навчально-виховному комплексі;

- Закладі дошкільної освіти №1 «Веселка» міста Сокиряни;

- Закладі дошкільної освіти №2 «Барвінок» міста Сокиряни;

- Закладі дошкільної освіти «Чебурашка» села Романківці;

- Закладі дошкільної освіти «Суничка» села Василівка;

- Закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» села Коболчин;

- Дошкільному підрозділі Лопатівської початкової школи;

- Дошкільному підрозділі Білоусівського ліцею;

- Дошкільному підрозділі Олексіївської початкової школи.

У разі зміни рівня вакцинації працівників вказаних навчальних закладів до визначених постановою Кабінету Міністрів України 80%, очний освітній процес у визначених закладах буде відновлено.