В громаді відновлено перевірки щодо дотримання правил карантину при здійсненні транспортних перевезень

Дата: 24.09.2021 13:22

Як повідомлялося раніше, Сокирянська громада, разом зі всією Україною, з 23 вересня 2021 року опинилася у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки. Коронавірусна інфекція почала активніше поширюватись теренами краю.

А особливо великий ризик передачі інфекційних захворювань, серед яких і коронавірусна хвороба, існує в громадському транспорті, адже зазвичай у замкнутому приміщенні досить тривалий час перебуває велика кількість людей, а дотримання соціальної дистанції є проблематичним.

На виконанні всіх засторог, передбачених вимогами нормативних документів, а особливо дотриманні карантинних обмежень перевізниками, наголосив Сокирянський міський голова Василь Козак в ході недавньої наради, яка відбулась у міській раді.

Відтак, з метою забезпечення дієвого контролю за дотриманням санітарних норм, передбачених «жовтим» рівнем епіднебезпеки, суб’єктами господарювання, зокрема і автоперевізниками, відновила роботу мобільна робоча  група із представників Сокирянського відділення №1 (м.Сокиряни) Дністровського районного відділу поліції, Сокирянського управління Головного управління Держпродспоживслужби, Сокирянського сектору Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області, відділу муніципальної інспекції міської ради, а також представників органу місцевого самоврядування.

Членами мобільної групи проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед перевізників та власників автотранспорту міського, міжміського та приміського сполучення щодо дотримання протиепідемічних вимог. Особливу увагу звернуто на дотриманні маскового режиму та соціальної дистанції. Окрім того, надано роз’яснення щодо виконання засторог «жовтого» рівня епіднебезпеки і працівникам автовокзалу міста Сокиряни.

Станом на 24 вересня 2021 року членами діючої мобільної групи перевірено 12 пасажироперевізників краю щодо дотримання ними діючих протиепідемічних правил.

Робота продовжується.